Kategorie

Kategorie

  Pudełka na wino piwo

  Pudełko na wino sprawdzi się w sytuacji, gdy chcecie Państwo podarować wybrany trunek w elegancki sposób. Nowoczesne opakowania drewniane podkreślą uroczysty nastrój danej uroczystości, a także pomogą zabezpieczyć butelkę przed potłuczeniem. Grawer na opakowaniu doda charakteru i klasy.

  Podarunek z klimatem w pudełku na wino lub piwo

  Nowoczesne opakowania drewniane dostępne w naszym sklepie internetowym wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co wpływa na ich trwałość i efektowny wygląd. Stanowią idealne dopełnienie każdego prezentu i sprawdzą się przy każdej okazji. Spośród najpopularniejszych znajdziecie tutaj Państwo:

  • drewniane pudełko z okienkiem na wino,
  • transporter na wino w formie stojaka/nosidełka,
  • transporter na piwo oraz na inne butelki.

  Wszystkie pudełka dostępne są w opcji z grawerem w wysokiej rozdzielczości, co daje możliwość personalizacji, wpisania okazji lub życzeń. Takie rozwiązanie z pewnością zrobi wrażenie na obdarowanej osobie.

  Pudełko z okienkiem – każda okazja w dobrym stylu

  Wykorzystanie możliwości, jakie daje tworzenie opakowań drewnianych sprawia, że ostateczny kształt oraz wygląd, na przykład forma pudełka z okienkiem, jest godna uwagi. Zapakowane w ten sposób butelki będą ozdobą stołu na podczas rodzinnych uroczystości, a w formie prezentu podkreślą nastrój uroczystości zaślubin, dowolnych urodzin czy jubileuszu. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo pudełka wykonane z pasją.

  • Widok:
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów