Kategorie
Firmowe Biznesowe Kartki świąteczne dla Firm
1 lis

Firmowe Biznesowe Kartki świąteczne dla Firm

       Wysyłanie klientom/kontrahentom biznesowych kartek świątecznych to nie tylko tradycja, ale również świetna okazja na zwrócenie uwagi na własną działalność. Kartki aby spełniły swoje zadanie muszą być wyjątkowe i oryginalne, aby obdarowana osoba nie odłożyła jej do szuflady, tylko ozdobiła nią półkę czy biurko i pozostała na długo w pamięci.

Kartki świąteczne tradycyjne, proste wciąż są bardzo popularne, jednak wiele firm stara się o to, aby były wyjątkowe. Dla pewnej grupy biznesowej ważne jest by były eleganckie, perłowe, z dodatkiem logo lub inną indywidualną grafiką. Precyzyjne laserowe wycinanie oraz dobór wysokiej jakości papieru sprawia, że kartki prezentują się bardzo oryginalnie i elegancko. 

Część firm jednak poszukuje czegoś nowego, wyjątkowego. Takimi wyjątkowymi kartkami świątecznymi z pewnością są kartki wykonane z drewna lub z jego dodatkiem. Kartka świąteczna może być prostokątna drewniana z elementami do "wypchnięcia" i samodzielnego złożenia dekoracji świątecznej, takiej jak choinka, renifer, gwiazdka czy bombka. Kartka jednak nie musi mieć regularnych kształtów, może mieść na kształt choinki, dzwoneczka czy bombki z grawerem życzeń i oczywiście logo. Do takiej kartki dołączona jest podstawka w wersji nie sklejonej, tak aby kartkę świąteczną można było łatwo umieścić w kopercie i wysłać do klienta / kontrahenta. Klient bez problemu umieści kartkę / choinkę na podstawce i postawi np. na biurku czy półce. 

Jednak nie tylko kartki świąteczne z drewna mogą zaskakiwać swoją oryginalnością. Kartki świąteczne firmowe 3D z pewnością zwrócą uwagę wielu osób. Wykonane z wysokiej jakości papieru, a po otwarciu wnętrze kartki nie jest płaskie, tylko ukazuje sie element 3D, np choinka, mikołaj czy szopka bożonarodzeniowa.

Szukajmy oryginalnych biznesowych kartek świątecznych, niech nasi klienci / kontrahenci poczują się wyjątkowo i niech wspomnienie naszej firmy kojarzy im się miło i pozytywnie. To z pewnością będzie miało odbicie we wspólnych relacjach i dobrej współpracy biznesowej.

Wesołych Świąt !