Kategorie

Kategorie

  Nowoczesne pudełka ozdobne z płyty HDF – Białołęka, Warszawa - Studiomaya
  27 wrz

  Nowoczesne pudełka ozdobne z płyty HDF – podarunek w niebanalnym opakowaniu

  Popularność płyt HDF wynika z szerokiej gamy możliwych zastosowań. Materiał jest wytrzymały, a wiele opcji jego wykończenia sprawia, że może przybrać wiele postaci. Oryginalny wygląd takich drewnianych pudełek to jedna z licznych zalet, które przekonują do siebie nowych nabywców. Przekonaj się i Ty, jak te pudełka drewniane mogą zmienić Twoje postrzeganie kwestii promocyjnych lub obdarowywania bliskich osób.

  Z płyty HDF na wzór pudełek drewnianych, czyli wybór godny uwagi

  pudełko wykonane z płyty HDFPrasowane wióry drewna tworzące surowiec do wyrobu pudełek to materiał dobrej jakości, odpowiednio trwały i estetyczny. Płyta HDF przygotowywana jest w procesach obojętnych dla środowiska. Odpowiednio ułożone włókna pod wpływem dużego nacisku prasowania łączą się ze sobą bez dodatku kleju lub innych spoiw.

  Gotowa płyta wygląda korzystnie, a jej przycinanie do określonych rozmiarów jest precyzyjne i zgodne z danym projektem. Bez względu na to, jaki kształt pudełka będzie odpowiedni, można je wykonać po wcześniejszych ustaleniach.

  Prowadząc firmę lub idąc jako gość na dowolne przyjęcie, możesz promować własną markę albo wręczyć oryginalnie zapakowany podarunek właśnie za sprawą ciekawego opakowania. Urok drewnianych pudełek wyraża się w ich:

  • wyglądzie zewnętrznym – wiele jest możliwości dotyczących powierzchni zewnętrznej. Najczęściej stosowane metody zdobienia to gotowy laminat w wybranym kolorze, jednolity lub imitujący drewno, a także warstwa lakieru, nałożona niezwykle precyzyjnie dla dodania blasku,
  • trwałości – odpowiednio przygotowany surowiec HDF ma wysoką gęstość i podwyższony poziom twardości. Z powodzeniem sprawdza się w drzwiach oraz frontach meblowych, dlatego możesz mieć pewność, że również pod postacią pudełek będzie optymalnie wytrzymały,
  • gotowym wnętrzu – elementem warstwy wewnętrznej może być podkład z gąbki, filcu, plexi, folii PET oraz wełny drzewnej dekoracyjnej, zwanej woliną. Tutaj również istotna jest jakość wypełnienia i jego wygląd, aby podwyższało wizualną wartość prezentu lub upominku firmowego.


  Wnętrze z gąbką sprawdzi się między innymi w pudełkach do biżuterii, natomiast woliną wypełnia się zazwyczaj opakowania na wino, natomiast to tylko jedne z licznych możliwości. Ważne, aby trunek, gadżet lub dowolny przedmiot znajdujący się w pudełku dotarł bezpiecznie do osoby obdarowanej.

  Pudełka drewniane na wymiar, gdy szukasz rozmiarów spoza oferty

  Zdarzyć się może, że żadne z gotowych pudełek ozdobnych nie będzie odpowiednie pod względem rozmiaru. Możesz wtedy zamówić stworzenie opakowań na indywidualne zamówienie. Idealne wymiary, odpowiednio wyłożone wnętrze oraz wygląd i wykończenie warstwy wierzchniej, mogą być przygotowane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

  Pudełka prezentowe na wymiar mogą być wielkości 4x4x2 cm w wersji mini, ale też dużo większe, mieszczące przedmioty znacznych gabarytów. Płyta jest wtedy przygotowywana specjalnie pod kątem danego zamówienia, odpowiednio przycinana, składana w postać pudełka i dopracowywana zgodnie z zamówieniem.

  Opakowania drewniane w zgodzie z naturą i w dobrym guście

  Dobrze zaopatrzony sklep internetowy pozwoli Ci wybrać pudełka drewniane wysokiej jakości spośród wielu wzorów i modeli. To idealne rozwiązanie, gdy szukasz pomysłu na ciekawie zapakowany upominek. Pudełka ozdobne nieprzerwanie mają swój czas, ponieważ ich prostota i bezpretensjonalność to dobry kierunek w dziedzinie pakowania prezentów.