Kategorie
Pudełka ozdobne na wino, czyli alkohol w wyjątkowej oprawie, Warszawa - Studiomaya
27 wrz

Pudełka ozdobne na wino, czyli alkohol w wyjątkowej oprawie

Idąc z wizytą do rodziny lub znajomych, wybierając się na ślub oraz przy wielu innych okazjach możesz wręczyć wino zamiast kwiatów, czy tradycyjnego podarunku. Odpowiednim dodatkiem będzie ozdobne pudełko, w którym trunek przeniesiesz bezpiecznie i podarujesz z klasą. To doskonała alternatywna dla papierowych toreb dostępnych w niemal każdym sklepie z alkoholem.

Wykaż się inwencją w kwestii pudełek ozdobnych, postaw na nowoczesność

Zdarza się spotkać w regularnej sprzedaży wino z oryginalnym opakowaniem producenta, natomiast nadal jest to rzadkość. Standardowo wina zapełniają półki rzędami butelek, które wymagają właściwej oprawy na mniejsze i większe okazje. Jeżeli zatem wybierasz spośród win, pomyśl również o efektownym pudełku. Koszt jest niewielki, a całość zrobi dobre wrażenie na obdarowanych.

pudełko ozdobne na wino z okienkiemSzeroki wybór sprawia, że bez trudu znajdziesz dokładnie to, czego oczekujesz. Wśród pudełek drewnianych znajdziesz między innymi:

  • opakowanie ozdobne w formie skrzynki – forma leżąca z zamykanym wieczkiem. Optymalny rozmiar sprawia, że butelka ułożona jest bezpiecznie i znacznie zmniejsza się ryzyko jej uszkodzenia. Dodatkowym zabezpieczeniem jest dekoracyjna wełna drzewna, wyłożona na dnie opakowania,
  • tradycyjne pudełko na wino – pionowe, z przesuwanym do góry frontem. Taka postać może być ozdobą stołu podczas wspólnego biesiadowania lub przyjęcia weselnego, a w formie prezentu również doskonale się sprawdzi. Powierzchnia przesuwana to miejsce na ewentualny grawer, wykonany po wcześniejszych ustaleniach lub dostępny w opcjach,
  • pudełko z okienkiem – ozdobne wycięcie z przodu opakowania pokazuje część etykiety, a całość wygląda elegancko i stylowo. Takie pudełka otwierane są od góry, wystarczy zatem zdjąć wieczko, aby wyjąć bezpiecznie trunek. Tradycyjnie okienko ma u góry wykończenie w kształcie łuku, ale bez trudu znajdziesz też inne wzory.


Wytrzymałość drewna sprawia, że wybrane przez Ciebie pudełka prezentowe będą wyglądać nienagannie również w sytuacji, gdy osoba obdarowana postanowi przechować wino na inną okazje i nie wyjmować go z drewnianego opakowania. Możesz mieć pewność, że wysoka jakość surowca przełoży się na trwałość pudełka, jeżeli zamówisz je ze sprawdzonego źródła.

Pudełko z okienkiem lub bez okienka w opcji z grawerem – wyraź emocje słowami

stojak drewniany na winoCiekawym pomysłem jest również zamieszczenie na ozdobnym opakowaniu wybranego graweru. Pudełko na wino, tak jak inne ozdobne opakowania drewniane, idealnie spełnia rolę przekaźnika emocji. Wystarczy odpowiedni tekst Twojego autorstwa, cytat lub treść życzeń, aby podarunek w postaci wina nabrał niecodziennego charakteru. Może to być również treść dostępna w zasobach producenta albo dystrybutora pudełek prezentowych.

Sposób wykonywania graweru opiera się na działaniu nowoczesnych maszyn z laserem. To właśnie laser umożliwia stworzenie wyraźnego, nietuzinkowego i trwałego napisu. Maksymalna długość tekstu zależy od wielkości wolnej powierzchni na froncie opakowania, ważne jest odpowiednie rozmieszczenie, dobór kroju czcionki oraz wysokości liter. W tej kwestii możesz skorzystać z gotowych wzorów lub liczyć na indywidualną pomoc i fachową poradę w sklepie.

Opakowania drewniane łączą tradycję z nowoczesnością

Temat pudełek ozdobnych to kwestia warta zgłębienia, gdy szukasz niebanalnych opakowań drewnianych. W pudełku na wino wybrany przez Ciebie trunek będzie się prezentował odpowiednio do sytuacji, a grawer w formie poważnej lub żartobliwej, podkreśli charakter okazji. Postaw zatem na drewno i jego naturalne piękno.