Kategorie
Winietki / wizytówki na stół - praktyczny dodatek, ale również piękna dekoracja
4 sie

Winietki / wizytówki na stół - praktyczny dodatek, ale również piękna dekoracja

Postaw na klasykę

Klasyczne, papierowe winietki są wciąż jednak najbardziej popularne. Papierowa wizytówka wykonana z dobrej jakości papieru z nadrukiem imion i nazwisk zapraszanych osób oraz ewentualnie z delikatnym motywem ozdobnym - również potrafi prezentować się elegancko. Taki uniwersalny model sprawdzi się niemalże do każdego wystroju sali. Taką winietkę można dodatkowo ozdobić starannie przewiązaną wstążką zmieniając w ten sposób jej charakter na bardziej elegancki.

Wśród winietek papierowych coraz większe uznanie zyskują perłowe winietki nakładane na kieliszek. Szeroki wybór kształtów, jak: motylki, różyczki, ażurowe serduszka, truskawka, koniczynka, amorek, rybka czy delfinek sprawiają, że każdy może znaleźć coś dla siebie. I do tego możliwość wykonania w dowolnym kolorze jest dodatkowym atutem.

Bądź oryginalny

Jednak zauważamy coraz większe zainteresowanie oryginalnymi winietkami wykonanymi z drewna. Mogą być w formie winietek o różnych kształtach do położenia na talerzyk lub jako statuetka z podstawką. Drewniana struktura, grawer nazwisk gości i odpowiedni kształt nadadzą odpowiedni klimat uroczystości. Wybór kształtów jest szeroka: serduszka, tabliczki, kształ pary młodej, samolot, balon czy zupełnie inny wykonany na życznie Państwa Młodych. Możliwości jest wiele. Na winietce istnieje moźliwość wygrawerowania krótkich podziękowań za przybycie, dzięki czemu goście po uroczystości mogą zabrać winietkę ze sobą na pamiątkę :)

Do winietek wykonanych z drewna (jak również tych papierowych) można wykonać w komplecie numerację stolików, zawieszki na butelki i inne dodatki tworząc w ten sposób piękny komplet. Winietki i dodatki z drewna idealnie pasują do uroczystości organizowanej w stylu rustykalnym, ale nie tylko... 

Wybór odopowiedniego rodzaju winietek należy już tylko od nas samych. Ważne, aby wybierając określony wzór dopasować go do klimatu całej uroczystości.