Kategorie

Regulamin

§ 1. Przedmiot zamówienia

 1. Przedmiotem zamówienia, jest USŁUGA wykonania zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki, menu, statuetki, karty oraz przedmiotów do ręcznego zdobienia z działu Decoupage, o parametrach podanych w opisie na stronie.
 2. Materiał z jakiego będzie on wykonany każdorazowo opisany jest na stronie z wybranym wzorem.
 3. Po zakupie prosimy o korzystanie z jednego adresu mailowego (ułatwi nam to komunikację i pozwoli uniknąć pomyłek).
 4. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym MAYA są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto).

§ 2. Projekt i jego akceptacja

 1. Po otrzymaniu w treści maila wszystkich niezbędnych informacji przygotowujemy projekt graficzny w formacie PDF. Jeśli jakaś kwestia zostanie pominięta lub podana informacje będzie dla nas niejasna to z pewnością będziemy w kontakcie, aby uzgodnić wszystkie szczegóły.
 2. Wykonanie projektu graficznego obejmuje przygotowanie maksymalnie dwóch projektów.
 3. Wykonanie większej ilości projektów jest możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym bądź telefonicznym.
 4. Przygotowany projekt wysyłamy drogą mailową w celu jego akceptacji lub ewentualnych poprawek.
 5. Po akceptacji projekt zostaje wysyłany do druku. Zamówienia zrealizowane zgodnie z zaakceptowanym projektem traktowane są jako prawidłowo zrealizowane i ewentualne literówki, czy inne błędy merytoryczne znalezione po wydruku nie podlegają reklamacji.

§ 3. Płatność i termin realizacji

 1. Płatności należy dokonać najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych. Zaksięgowana wpłata oraz poprawnie wypełniony formularz jest podstawą do rozpoczęcia realizacji zlecenia.
 2. Termin realizacji podany jest przy danym produkcie. Czas realizacji zaczyna się liczyć od momentu akceptacji projektu lub dnia wpłaty jeżeli zakupiony produkt nie wymaga projektu. Termin realizacji nie obejmuje czasu dostarczenia przesyłki.
 3. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązujemy się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
 4. Płatności są obsługiwane przez spółkę PayPro S.A. ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, NIP 779-236-98-87, REGON 301345068, Nr KRS 0000347935.

§ 4. Próbka

 1. Nie ma możliwości wyboru czcionki i treści, w próbkach znajduje się przykładowy druk i nie można go zmienić.
 2. Po zakupie próbki czekamy od Państwa tylko na sprecyzowanie motywu, koloru i faktury papieru oraz koloru ewentualnej wstążki.

§ 5. Odstąpienie od umowy / Zwroty

 1. UWAGA!!! Przedmioty wykonane na indywidualne zamówienie, spersonalizowane, po zaakceptowaniu projektu przesłanego drogą mailową, nie podlegają zwrotom.
 2. Kupujący może dokonać zwrotu zakupionego przedmiotu, jeśli nie jest on spersonalizowany (wykonany na zamówienie) w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki.
 3. Kupujący może odstąpić od umowy produktu spersonalizowanego w terminie do 7 dni od złożenia zamówienia, jeśli przesłany projekt nie spełnił jego oczekiwań lub nie otrzymał projektu. Po akceptacji projektu przez kupującego rozpoczyna się realizacja zamówienia - nie ma już możliwości odstąpienia od umowy.
 4. Sprzedający może odstąpić od umowy jeśli w terminie 7 dni od złożenia zamówienia nie otrzyma żadnych informacji odnośnie zamówionego produktu, kontakt ze sprzedającym jest utrudniony lub nie otrzymał wpłaty za złożone zamówienie
 5. W sytuacji nadzwyczajnej po wcześniejszym ustaleniu (drogą mailową) ze sprzedającym jest możliwość negocjacji powyższych warunków.

§ 6. Reklamacje

 1. Zgłoszenie reklamacji może nastąpić w ciągu 14 dni od daty widniejącej na paczce (kurier - data na wydrukowanym liście)
 2. W przypadku uznania reklamacji, towar wysyłamy w możliwie krótkim terminie (najczęściej 2-3 dni) na nasz koszt.
 3. Reklamowane zamówienie wykonywane jest wg projektu wcześniej przygotowanego.


Reklamacji nie podlegają:
- odcień koloru (obraz wyświetlany na monitorze może różnić się od rzeczywistego - ma na to wpływ jakość matrycy oraz ustawienia parametrów monitora: kontrast, jasność, nasycenie barw itp),
- wielkość czcionki (staramy się podpowiadać jaka wielkość jest najbardziej optymalna).

Zakupy na naszej stronie jest jednoznaczny z akceptacją powyższego regulaminu
- prosimy o uważne jego przeczytanie.

§ 7. Nasze dane do faktur

Właścicielem Marki MAYA jest Spółka:

MAEX Sp z o.o.

ul. Magiczna 16a/35, 03-289 Warszawa

NIP: 524-291-21-21, Regon: 387944646

KRS 0000877457