Kategorie

Kartki Świąteczne Firmowe Papier Ekologiczny KSN24

Biznesowe kartki Świąteczne, wykonane z papieru ekologicznego z laserowo wycinaną grafiką, z dodatkiem saszetki Z NASIONKAMI ŚWIERKU!

Więcej szczegółów

KSN24

Nowy

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 20 sztuk tego produktu.

7,70 zł

Dodaj listę życzeń

Kartka świąteczna firmowa wysyłana do klientów jest wizytówką firmy. Ważne, aby była ona wyjątkowa i zwracała uwagę klienta/kontrahenta na Państwa firmę. Z pewnością należą do nich kartki z naszej oferty wykonane z papieru ekologicznego z laserowo wycinanym wzorem świątecznym oraz z dodatkiem saszetki Z NASIONKAMI ŚWIERKU, z których można wyhodować drzewko. To nasz nowy produkt, a już zdążył podbić serca naszych klientów swoją oryginalnością!  Sprawdź i Ty!

Wymiary złożonej kartki ok. 13,5cm x 13,5cm

  

Papier wewnątrz

Wnętrze kartki wykonane są na papierze białym gładkim o  gramaturze 250g.  Na życzenie wnętrze możemy wykonać z papieru w kolorze ecru.

Wewnątrz przymocowana jest biała saszetka / kopertka ze świątecznym nadrukiem zachęcającym do późniejszego wyhodowania drzewka. W każdej kopertce jest ok. 10 nasionek świerku (+ od 1 do 3 nasionek więcej). Kopertkę z nasionkami można łatwo oderwać od kartki. Rozmiar saszetki 4cm x 4cm

LOGO

Nadruk logo wewnątrz kartki jest w cenie.

Na zewnątrz kartki możemy umieścić (wyciąć) Państwa LOGO. Usługa wycinania logo na okładce jest dodatkowo płatna 0,50zł/sztuka. Grafikę należy przesłać do nas w wersji wektorowej.

Podana cena zawiera kartkę z nadrukiem życzeń, nadrukiem logo, doczepioną saszetką z nasionami świerku oraz białą kwadratową kopertę.

Minimalna ilość zamówienia z własnym tekstem oraz logo: 20szt.

Czas realizacji 4-7 dni roboczych.

Jeśli masz pytania - chętnie udzielimy odpowiedzi. Napisz lub zadzwoń do nas: 695-213-050, zaproszenia.maya@gmail.com

nasionka 1  nasionka 2

nasionka 3   nasionka 4

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Kartki Świąteczne Firmowe Papier Ekologiczny KSN24

30 Inne produkty w tej samej kategorii: