Kategorie

Podziękowanie / Prezent dla Rodziców: Rama z serduszkami na wpisy IN25

Niezwykły prezent dla rodziców: rama z drewnianymi serduszkami na wpisy/podziękowania.

Więcej szczegółów

IN25

Nowy

250,00 zł

307,50 zł za 2

Dodaj listę życzeń

Podziękowania dla Rodziców w postaci eleganckiej białej ramy z serduszkiem na środku z Państwa imionami i datą uroczystości (lub inny tekst). Grawer Kochani Rodzice możemy zmienić na Kochana Mamo, Kochany Tato, Kochani dziadkowie, Kochani Rodzice Chrzestni lub inny. Kolor serduszka na naszym przykładzie jest srebrny ale możemy wykonać w kolorze złotym, czerwonym, zielonym lub inny po wcześniejszym uzgodnieniu. Państwo Młodzi własnoręcznie długopisem lub cienkopisem wpisują na serduszkach za co dziękują Rodzicom i wrzucają przez otwór na górze ramy. 

Po uroczystości można i powiesić na ścianie salonu czy sypialni. Jest to przepiękna ozdoba pomieszczenia i niezwykła pamiątka!

Składając zamówienie otrzymują Państwo jedną ramę z głównym serduszkiem na środku z grawerem, długopis, serduszka drewniane 6cm średnicy

Ilość serduszek: 40 sztuk 6cm średnicy. Do ramy mieści się 35 sztuk, pozostałe 5 szt jest zapasowych w razie pomyłki przy wypisywaniu :)

Dostępne kolory ramy: biały.

Wymiary ramy: 30cm x 40cm

Front: szkło

Podziękowania możemy wygrawerować na serduszkach, tak aby nie trzeba było wypisywać ich własnoręcznie. Dopłata za grawer na 35 szt serduszek: 20zł.

Zmieniając napis na serduszku, ramę można wykorzystać na różne okazje, takie jak: chrzest, komunia, urodziny, jubileusz itp.

Czas realizacji 5-10 dni roboczych

Jeśli masz pytania - napisz lub zadzwoń do nas: 695-213-050

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Podziękowanie / Prezent dla Rodziców: Rama z serduszkami na wpisy IN25