Kategorie

Winietki klasyczne WA16

Winietki klasyczne, proste i jednocześnie eleganckie. Spełnią zadanie rozmieszczenia gości przy stoliku i będą jednocześnie piękną ozdobą.

Więcej szczegółów

WA16

Nowy

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 20 sztuk tego produktu.

1,50 zł

Dodaj listę życzeń

Obecnie nikt już nie wyobraża sobie wesela bez winietek. Są wręcz niezbędne przy dobrze zaplanowanym weselu. Dzięki winietkom unikniesz chaosu, który często tworzy się podczas przyjęcia. Każdy z gości odnajdzie swoje miejsce przy stole w towarzystwie najbliższych lub znajomych. Nie będzie przejmował się, że spędzi całe przyjęcie gdzieś przy innym stole w towarzystwie nieznanych osób. 

Te niepozorne małe wizytówki z nadrukiem imion gości nie tylko spełnią swoje zadanie rozmieszczenia gości, ale mogą być piękną dekoracją stołu. Skompletuj je z zawieszkami na alkohol, z numeracją stolików, kartami na tablicę czy menu. Całość stworzy przepiękny efekt!

Rodzaj papieru do wyboru:

- papier z delikatną fakturą len 185g, kolor biały lub ecru

- papier (lekko błyszczący) perłowy biały lub perłowy ecru 125g

Rozmiar złożonej winietki 10,5cm x 5cm wysokości.

W cenie nadruk imion i nazwisk gości. Winietki otrzymują Państwo złożone, gotowe do postawienia na stoliku.

Listę gości należy do nas przesłać w wordzie lub excelu, pamiętając aby pierwsze literki imion i nazwisk były duże, pozostałe małe literki.

Minimalna ilość zamówienia 20szt

Czas realizacji 3-5 dni roboczych. Jeśli zależy Ci na szybszej realizacji - zadzwoń i dowiedz się jak szybko możemy przygotować Twoje zamówienie: 695-213-050

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Winietki klasyczne WA16