Pamiątki Chrztu Świętego dla dziecka

Wyświetlanie 1–15 z 24 wyników

Pamiątki Chrztu Świętego z personalizacją

Chrzest Święty to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka oraz jego rodziców. Wybór pamiątki chrztu świętego na tę okazję ma ogromne znaczenie i warto postarać się aby była ona z personalizacją. Te wyjątkowe prezenty są tylko unikalną pamiątką, ale także wydzielają emocje i symbolizują znaczenie tego wyjątkowego dnia.

Istnieje wiele powodów, dla których warto podarować osobistą pamiątkę na chrzest święty. Przede wszystkim taki prezent zapewnia indywidualność i staranność w wyborze upominku. Takie pamiątki chrztu świętego świadczą o tym, że uroczystość jest dla nas naprawdę ważna i poświeciliśmy czas na to aby była wyjątkowa. Na pamiątkach z personalizacją możemy umieścić imię dziecka, własne życzenia, podpis kto składa życzenia oraz datę uroczystości. To prezenty, które wyznaczają standardy dla elegancji i wyrafinowania, co zwiększa znaczenie i prestiżu temu duchowemu wydarzeniu. Takie pamiątki mogą stać się ozdobą i skarbem przez wiele lat!

 

Drewniane pudełka z dedykacją jako prezent na Chrzest Święty

Drewniane pudełka mają naturalny urok i piękno. Wykonane z wysokiej jakości drewna, z odpowiednio dopasowanymi zdobieniami czy wzorami, stworzą elegancki i stylowy prezent. Drewno ma swoje własne unikalne cechy, co sprawia, że każde pudełko jest niepowtarzalne i wyjątkowe. Wygrawerowanie dedykacji na drewnianym pudełku czyni go wyjątkowym i indywidualnym. Możesz umieścić imię dziecka, datę uroczystości, inspirujący cytat, wiersz, własne życzenia, które dla dziecka i dla rodziców będą miały szczególne znaczenie. To sprawia, że prezent jest bardziej osobisty i pokaże, że naprawdę zadbałeś o to, aby prezent na Chrzest Święty był wyjątkowy!

Drewno jest materiałem trwałym i odpor­nym, co sprawia, że drewniane pudełko jest doskonałą pamiątką. Rodzice, a później dziecko będzie mogło przechowywać w nim swoje ulubione drobiazgi, pamiątki lub cenne przedmioty przez wiele lat. To prezent, który będzie przypominał o tym wyjątkowym dniu chrztu świętego i o osobie od której go otrzymało.

Pudełka na pieniądze z dedykacją jako pamiątki Chrztu Świętego

                Pudełko na pieniądze, z własnymi życzeniami jest świetną alternatywną tradycyjnej kartki, jednocześnie spełniając zadanie eleganckiego opakowania na pieniądze. Pudełko jest z grawerem na stronie zewnętrznej. Wewnątrz z dodatkiem papierowej wkładki z nadrukiem ozdobnej grafiki oraz wkładki z wierszem na dnie pudełka. Do pamiątki dołączamy w zestawie wstążeczkę, którą można przewiązać pudełko. Wstążeczka jest nie tylko ozdobą, ale jednocześnie chroni pudełeczko przed otwarciem i wypadnięciem zawartości 🙂 Kolor wstążki można wybrać z dostępnych u nas odcieni.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również większych pudełeczek w rozmiarach 15x15cm, 20x20cm do których można włożyć inny upominek dla dziecka w postaci łańcuszka, pamiątkowej łyżeczki lub obrazka albo figurki. Świetnym pomysłem pamiątki chrztu świętego jest duża skrzynia drewniana z dedykacją. Skrzynia jest nie tylko ozdobą, ale może służyć Rodzicom do zbierania i przechowywania w niej różnych skarbów i ważnych przedmiotów z życia dziecka. Zmieszczą się w niej kartki/pamiątki chrztu świętego, pierwszy smoczek, ząbek, ważne dyplomy i medale z przedszkola itp.

 

Skrzydła anioła z modlitwą  jako piękne pamiątki Chrztu Świętego

Piękną, oryginalną pamiątką i prezentem z okazji Chrztu Świętego są skrzydła anioła ze sznureczkiem do zawieszenia na ścianie. Skrzydełka są wykonane z drewna z grawerem modlitwy oraz z dedykacją dla kogo jest prezent. Dodatkowo skrzydła anioła są ozdobione serduszkiem w kolorze różowym, niebieskim, białym lub naturalnym drewnianym. Całość prezentuje się naprawdę pięknie! Taki prezent będzie nie tylko oryginalną pamiątką, ale również stylową dekoracją w pokoju dziecka.

 

Kartki z życzeniami niby tradycyjne, ale nie w Studio MAYA!

Najbardziej popularnym upominkiem są kartki z życzeniami. W naszej ofercie jednak kartki są wyjątkowe, ponieważ wykonane są z drewna. Dostępne są kartki w postaci pojedynczej deseczki z podstawkami lub kartki z drewnianą okładką z treścią życzeń wewnątrz. Do każdej kartki w zestawie dołączona jest koperta. Sprawdź sam ofertę naszych nietypowych kartek z życzeniami z okazji Chrztu Świętego i wybierz odpowiedni prezent dla Ciebie!

 

Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia to zapraszamy do kontaktu. Chętnie na nie odpowiemy 🙂

A jeśli wolisz zobaczyć pamiątki Chrztu Świętego na żywo, to zapraszamy do naszej pracowni (Warszawa – Białołęka).