Konfirmacja

Zaproszenia i pamiątki na konfirmację

Konfirmacja to w kościołach ewangelickich uroczysty obrzęd wyznania swojej wiary i ślubowania wierności Kościołowi. Uroczystość konfirmacji jest jednym z najważniejszych faktów religijnych, które symbolizuje duchowe dojrzewanie i umocnienie w wierze. Podczas konfirmacji młoda osoba staje się pełnoprawnym członkiem Kościoła. Bierze na siebie odpowiedzialność za swoje życie i działanie zgodnie z wartościami religijnymi. Przyjęcie konfirmacji jest skutkiem Ducha Świętego, który ma duże znaczenie w duchowym wzroście, rozwijaniu cnot i życiu zgodnie z nauką Jezusa. Najważniejszym aspektem konfirmacji jest również jej znaczenie społeczne. To moment, w którym rodzina, przyjaciele i duchowi opiekunowie gromadzą się, aby świętować ważny etap życia młodej osoby. Udział w konfirmacji jest wyrazem wsparcia i miłości. W ten sposób młoda osoba doświadczająca przynależności do wspólnoty religijnej, która pomaga w kształtowaniu życia z wartościami religijnymi. Na tak wyjątkową uroczystość warto więc zamówić wyjątkowe zaproszenia dla gości, a goście oryginalne pamiątki na Konfirmację.

 

Zaproszenia na Konfirmację w Studio MAYA

Wybór eleganckiej pamiątki jak również zaproszenia na Konfirmację ma ogromne znaczenie. Podkreśla wagę tego wydarzenia oraz pierwsze wrażenie o charakterze uroczystości. W naszej ofercie Studio MAYA dostępne są eleganckie perłowe zaproszenia na konfirmację. Zaproszenia możemy wykonać z personalizacją, czyli z nadrukiem wszystkich danych odnośnie uroczystości jak również imiona i nazwiska zapraszanych osób.

Jeśli jednak czasu do uroczystości pozostało już nie dużo zaproszenia są potrzebne jak najszybciej to mamy dla Was rozwiązanie w postaci zaproszeń do samodzielnego wypisania. Zaproszenia są już przygotowane, dlatego czas wysyłki jest bardzo szybki. Eleganckie zaproszenia (i pamiątki) na Konfirmację z pewnością miło zaskoczą zapraszane osoby.

 

Wyjątkowe pamiątki na uroczystość Konfirmacji

Wybierając się na uroczystość Konfirmacji do bliskiej osoby warto przynieść kartkę / pamiątkę z życzeniami. Naszą propozycją są kartki wykonane z drewna ze sznureczkiem jako zawieszka lub kartki na konfirmację z drewnianą, elegancką okładką. Pamiątki na Konfirmację są już przygotowane, nie musisz długo czekać na ich realizację. Wystarczy złożyć podpis na kartce i jest gotowa do wręczenia. Zadbaj o to, aby pamiątka z tego wyjątkowego wydarzenia również była wyjątkowa!

 

Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia to zapraszamy do kontaktu. Chętnie na nie odpowiemy 🙂

A jeśli wolisz zobaczyć zaproszenia i pamiątki na Konfirmację na żywo, to zapraszamy do naszej pracowni (Warszawa – Białołęka).