Prezent na Rocznicę Ślubu

Wyświetlanie 1–15 z 24 wyników

Jaki wybrać prezent na rocznicę ślubu?

Rocznica ślubu jest jednym z najważniejszych i najbardziej wyjątkowych wydarzeń w życiu małżeńskim. To roczne upamiętnienie ślubnego przyrzeczenia i początku wspólnej drogi. Dzień rocznicy ślubu to moment aby na chwilę oderwać się od codzienności i poświęcić ten czas sobie na wzajem. To piękny czas na wspomnienia minionych lat, wspólnych chwil i snucie planów na przyszłość. Rocznica ślubu jest również wspaniała okazja do świętowania tego momentu wraz z najbliższymi. Wybierając się na takie spotkanie trzeba pamiętać aby z wyprzedzeniem zamówić odpowiedni prezent na rocznicę ślubu.

 

Drewniane pudełka z dedykacją jako prezent na Rocznicę Ślubu

Drewniane pudełka mają naturalny urok i piękno. Wykonane z wysokiej jakości drewna, z odpowiednio dopasowanymi zdobieniami czy wzorami, stworzą elegancki i stylowy prezent na dowolną rocznicę ślubu. Drewno ma swoje własne unikalne cechy, co sprawia, że każde pudełko jest niepowtarzalne i wyjątkowe. Wygrawerowanie dedykacji na drewnianym pudełku czyni go wyjątkowym i indywidualnym. Możesz umieścić imiona, datę, inspirujący cytat, własne życzenia, które będą miały szczególne znaczenie. To sprawia, że prezent jest bardziej osobisty i pokaże obdarowanym osobom, że naprawdę zadbałeś o to, aby prezent na rocznicę ślubu był wyjątkowy!

Drewno jest materiałem trwałym i odpor­nym, co sprawia, że drewniane pudełko jest doskonałą pamiątką. Można w nim przechowywać w nim swoje ulubione drobiazgi, pamiątki lub cenne przedmioty przez wiele lat. To prezent, który będzie przypominał o tych wyjątkowych chwilach i o osobie od której go otrzymał.

 

Pudełka na pieniądze z dedykacją na rocznicę ślubu

             Pudełko na pieniądze, jako pamiątka na Rocznicę Ślubu jest świetną alternatywną tradycyjnej kartki z życzeniami, jednocześnie spełniając zadanie eleganckiego opakowania na pieniądze 🙂  Oryginalna pamiątka z personalizacją, która zatrzyma na długo wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Pudełko jest z grawerem na stronie zewnętrznej. Wewnątrz z dodatkiem papierowej wkładki z nadrukiem obrączek oraz wkładki z wierszem na dnie pudełka. Do pamiątki dołączamy w zestawie wstążeczkę, którą można przewiązać pudełko. Wstążeczka jest nie tylko ozdobą, ale jednocześnie chroni pudełeczko przed otwarciem i wypadnięciem zawartości 🙂

 

Drewniane pudełka na czekoladki  – bądź oryginalny

Innym pomysłem na spersonalizowany prezent na rocznicę ślubu jest drewniane pudełko na czekoladki Merci. Czekoladki są często kojarzone z miłością, słodyczą i przyjemnymi chwilami. Wręczenie ich w drewnianym pudełku jest symbolicznym gestem, ponieważ wyraża życzenia pełne miłości, słodyczy i radości na ich dalszej, małżeńskiej drodze życia. To nawiązanie do piękna i przyjemności, które wciąż mają przed sobą.  Drewniane pudełko może stać się trwałą pamiątką. Po opróżnieniu czekoladek, można zdecydować się na przechowywanie w nim innych drobiazgów i osobistych skarbów. To piękny przedmiot, ponieważ przypominać będzie o tym szczególnym dniu i miłym prezencie jaki otrzymała obdarowana para.

 

Skrzynka na wino jako prezent na 1, 5, 10, 20, 30 40, 50 Rocznicę Ślubu

Skrzynki drewniane na wino jako prezent na rocznicę ślubu z naszej oferty wykonujemy już spersonalizowane, co czyni je niepowtarzalną i wyjątkową pamiątką. Możesz wybrać specjalne życzenia, imiona i datę uroczystości, które zostaną wygrawerowane na skrzynce. To sprawia, że prezent nabiera osobistego znaczenia i staje się unikatową pamiątką dla obdarowanych osób. Wino natomiast, często kojarzymy z romantycznymi chwilami i specjalnymi okazjami. Dlatego skrzynka na wino z grawerem życzeń może być doskonałym symbolem miłości i radości, które towarzyszą małżonkom przez całe życie. To prezent, który oddaje ducha tej wyjątkowej chwili i podkreśla romantyczny charakter celebrowanej rocznicy ślubu.

Skrzynka na wino z grawerem jest prezentem, który pozostaje na dłużej. To przedmiot, który obdarowane małżeństwo może przechowywać i cieszyć się nim przez wiele lat.

 

Statuetka z dedykacją – sentymentalny upominek na rocznice ślubu

Inną naszą propozycją na drobny upominek / prezent na rocznicę ślubu są statuetki z drewna z własną dedykacją. treść życzeń możemy pozostawić taka jaka jest w przykładzie lub zmienić na inną, tak aby pasowała dla obdarowanej pary i obchodzonej przez nich rocznicy. Statuetki dostępne są w kształcie serca z kwiatami, serca z zakochanymi kotkami lub jako podkowa na szczęście z dodatkiem złotej tabliczki.

 

Kartki z życzeniami niby tradycyjne, ale nie w Studio MAYA!

Najbardziej popularnym upominkiem są kartki z życzeniami. W naszej ofercie jednak kartki są wyjątkowe, ponieważ wykonane są z drewna. Dostępne są kartki w postaci pojedynczej deseczki z grawerem życzeń z drewnianymi podstawkami. Do każdej kartki w zestawie dołączona jest koperta. Sprawdź sam ofertę naszych nietypowych kartek z życzeniami  na rocznicę ślubu i wybierz odpowiedni prezent dla Ciebie!

 

Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia to zapraszamy do kontaktu. Chętnie na nie odpowiemy 🙂

A jeśli wolisz zobaczyć prezent na rocznicę ślubu na żywo, to zapraszamy do naszej pracowni (Warszawa – Białołęka).