Pudełka ślubne na obrączki

Pudełka ślubne na obrączki – wybierz swój styl

Pudełka ślubne personalizowane drewniane na obrączki to doskonały i elegancki sposób przechowywania i prezentacji obrączek podczas ceremonii ślubnej. Możemy wykonać dla Ciebie takie pudełko, które będzie doskonale zoptymalizowane pod kątem preferencji i stylu Waszej uroczystości. Możecie wybrać wzór, kolor oraz elementy dekoracyjne, aby stworzyć pudełko doskonałe do uzyskania wymarzonego efektu.

W naszej ofercie MAYA możecie znaleźć drewniane pudełka na obrączki ślubne w różnych motywach. Dla Was przygotujemy pudełko w stylu rustykalnym / boho z dodatkiem materiału jutowego z koronką, z dodatkiem nadruku z zielonymi listkami oraz z zielonym mchem wewnątrz. Pudełka na obrączki ślubne możemy wykonać z nadrukiem delikatnych lub intensywnie kolorowych kwiatów dopasowując je do pozostałych dodatków ślubnych. Mimo iż pudełka są drewniane jest wśród nich również takie, które idealnie pasuje do stylu glamour. Dodatek złotego lustrzanego serca i złotej ramki wewnątrz sprawia, że pudełko prezentuje się naprawdę elegancko!

Pudełka ślubne na obrączki wykonane z drewna

Drewno jest materiałem, który nadaje uroku i elegancji każdemu przedmiotowi. Drewniane pudełko na obrączki ślubne jest piękne i naturalne, dostarczając wspaniałego brzmienia dla symboli miłości. Drewniane pudełko jest trwałe i solidne, co gwarantuje, że Wasze obrączki będą bezpieczne.

Pudełko na obrączki z personalizacją – pamiątka na całe życie

Drewniane pudełko z wygrawerowanymi imionami, datą uroczystości jest nie tylko eleganckim dodatkiem podczas uroczystości ślubnej, ale również cenną pamiątką na całe życie. Po uroczystości pudełko na obrączki można wykorzystać na inne cenne drobiazgi.

Pudełko na obrączki  i dodatki – przygotujemy Wasz wymarzony komplet!

Pudełka na obrączki ślubne to nieodłączny dodatek każdej uroczystości ślubnej. Wybierając pudełko na obrączki warto wybrać inne dodatki, które razem stworzą spójny, wyjątkowy komplet. Jeśli już zamawialiście w Studio MAYA zaproszenia ślubne to motyw na pudełku na obrączki możemy wykorzystać taki sam. Do kompletu z taką samą grafiką oraz czcionką możemy wykonać skrzynki na koperty, numerację stolików, winietki, zawieszki na butelki oraz karty na tablicę z rozkładem stołów. Całość razem na pewno będzie prezentować się elegancko i profesjonalnie!

Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia to zapraszamy do kontaktu. Chętnie na nie odpowiemy !

A jeśli wolisz zobaczyć produkty na żywo, to zapraszamy do naszej pracowni (Warszawa – Białołęka).